Złącza kablowe najlepszych polskich producentów m.in: Firmy Kubiak , Emiter i innych.

Atestowane, niepalne, spełniające wszelkie wymogi stawiane profesjonalnym złączom kablowym.

 

Emiter należy do liderów w produkcji oraz sprzedaży złącz i rozdzielnic elektrycznych w obudowach z tworzywa termoutwardzalnego. Od samego początku firma zajmuje się projektowaniem, produkcją obudów i rozdzielnic elektrycznych. W początkowej fazie działalności, rozdzielnice były wykonywane z metalu i tworzywa laminowanego. Jednak wraz ze wzrastającymi wymaganiami klientów i potrzebą dostosowania firmy do standardów europejskich od 1997 roku rozpoczęto produkcję obudów z poliestru wzmocnionego  włóknem  szklanym. 
     Wykorzystując doświadczenie zdobyte przez wiele lat działalności, z roku na rok poszerzamy swój asortyment oraz sieć dystrybucyjną. Rozwiązania zastosowane przy wytwarzaniu produktów, wpływają na wzrost ich funkcjonalności oraz spełniają coraz to większe wymagania stawiane przez klientów. 
     Po kilku latach intensywnego rozwoju bazując na zdobytych przez ten czas doświadczeniach, firma postanowiła wrócić do produktów sprzed lat. W 2007 roku wznowiona została produkcja obudów metalowych. Nowoczesny part maszynowy oraz w pełni zautomatyzowana linia lakiernicza w połączeniu z doświadczoną kadrą pozwoliła uruchomić nowy asortyment obudów i rozdzielnic.

Rozdzielnice wykonane na bazie naszych obudów są wykorzystywane we wszystkich segmentach  rynku: 

  • Energetyka zawodowa i przemysłowa
  • Telekomunikacja
  • Telewizja kablowa
  • Przepompownie i oczyszczalnie
  • Budownictwo mieszkaniowe, usługowe i przemysłowe

Firma Kubiak jest jednym z wiodących producentówrozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia i obudów z metali oraz tworzyw sztucznych w Polsce.

Rozdzielnice elektryczne nn charakteryzują się wysoką jakością i dokładnością wykonania, przy zachowaniu wyjątkowo korzystnych cen.

Rozdzielnice elektryczne nn są konstrukcjami stanowiącymibezpieczną i estetyczną obudowę dla montowania w nich zespołów bezpiecznikowych, aparatury modułowej oraz urządzeń sterujących.

Oferta handlowa:

rozdzielnice Profit System
rozdzielnice natynkowe RZ
rozdzielnice wnękowe RW
obudowy hermetyczne OBH
obudowy z tworzywa PCV
zestawy rozdzielnic ZR
ramki/drzwiczki rewizyjne SP
obudowy OZR
obudowy puste OPZ
skrzynki lokatorskie